Nad jeziorem | propertyinwestycje.pl https://www.propertyinwestycje.pl/nad-jeziorem61/ Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości pl dominik.szmidt@wnp.pl (Dominik Szmidt) <![CDATA[Apartamenty Marina Rogowo: między morzem a jeziorem]]> https://www.propertyinwestycje.pl/apartamenty-marina-rogowo-miedzy-morzem-a-jeziorem,74499.html https://pliki.propertynews.pl/i/05/90/65/059065_r0_300.jpg Fri, 05 Jul 2019 10:21:00 +0200 <![CDATA[Apartamenty na wydmach: obok sosnowego lasu oraz morza]]> https://www.propertyinwestycje.pl/apartamenty-na-wydmach-obok-sosnowego-lasu-oraz-morza,74454.html https://pliki.propertynews.pl/i/05/90/04/059004_r0_300.jpg Wed, 03 Jul 2019 13:01:00 +0200 <![CDATA[Apartamenty Białe w Augustowie: z widokiem na jezioro]]> https://www.propertyinwestycje.pl/apartamenty-biale-w-augustowie-z-widokiem-na-jezioro,74451.html https://pliki.propertynews.pl/i/05/90/02/059002_r0_300.jpg Wed, 03 Jul 2019 11:39:45 +0200 <![CDATA[Condo Ville Warmia Resort - wioska rekreacyjna już gotowa na przyjęcie gości]]> https://www.propertyinwestycje.pl/condo-ville-warmia-resort-wioska-rekreacyjna-juz-gotowa-na-przyjecie-gosci,74329.html https://pliki.propertynews.pl/i/05/88/66/058866_r0_300.jpg Fri, 28 Jun 2019 13:10:40 +0200 <![CDATA[Dune Resort. Tak zaaranżowano Apartament B 2.11]]> https://www.propertyinwestycje.pl/dune-resort-tak-zaaranzowano-apartament-b-2-11,73690.html https://pliki.propertynews.pl/i/05/82/60/058260_r0_300.jpg Tue, 04 Jun 2019 11:57:32 +0200 <![CDATA[Murapol Malta: projekt w doskonałej lokalizacji]]> https://www.propertyinwestycje.pl/murapol-malta-projekt-w-doskonalej-lokalizacji,73428.html https://pliki.propertynews.pl/i/05/80/48/058048_r0_300.jpg Fri, 24 May 2019 14:56:49 +0200 <![CDATA[Katamarany Zatoka: apartamenty wakacyjne nad jeziorem]]> https://www.propertyinwestycje.pl/katamarany-zatoka-apartamenty-wakacyjne-nad-jeziorem,73320.html https://pliki.propertynews.pl/i/05/79/02/057902_r0_300.jpg Tue, 21 May 2019 15:16:45 +0200 <![CDATA[Nova Port: komfortowe mieszkania w Węgorzewie]]> https://www.propertyinwestycje.pl/nova-port-komfortowe-mieszkania-w-wegorzewie,72276.html https://pliki.propertynews.pl/i/05/66/96/056696_r0_300.jpg Thu, 04 Apr 2019 12:45:23 +0200 <![CDATA[Marina House: w otoczeniu jeziora]]> https://www.propertyinwestycje.pl/marina-house-w-otoczeniu-jeziora,72274.html https://pliki.propertynews.pl/i/05/66/95/056695_r0_300.jpg Thu, 04 Apr 2019 12:38:31 +0200 <![CDATA[Apartamenty Przystań: inwestycja w dobrej okolicy]]> https://www.propertyinwestycje.pl/apartamenty-przystan-inwestycja-w-dobrej-okolicy,71154.html https://pliki.propertynews.pl/i/05/56/04/055604_r0_300.jpg Mon, 25 Feb 2019 12:13:37 +0200 <![CDATA[Hotel Mountain Resort River&Spa: inwestycja nad rzeką Poprad w Piwnicznej]]> https://www.propertyinwestycje.pl/hotel-mountain-resort-river-spa-inwestycja-nad-rzeka-poprad-w-piwnicznej,68394.html https://pliki.propertynews.pl/i/05/31/26/053126_r0_300.jpg Wed, 31 Oct 2018 08:58:00 +0200 <![CDATA[Rogowo Pearl: dla miłośników wodnych sportów]]> https://www.propertyinwestycje.pl/rogowo-pearl-dla-milosnikow-wodnych-sportow,67063.html https://pliki.propertynews.pl/i/05/15/50/051550_r0_300.jpg Fri, 14 Sep 2018 14:10:57 +0200 <![CDATA[Panorama Czorsztyn: inwestycja z pięknym widokiem]]> https://www.propertyinwestycje.pl/panorama-czorsztyn-inwestycja-z-pieknym-widokiem,67061.html https://pliki.propertynews.pl/i/05/15/49/051549_r0_300.jpg Fri, 14 Sep 2018 14:02:05 +0200 <![CDATA[Apartamenty Wieża: inwestycja z historią w tle]]> https://www.propertyinwestycje.pl/apartamenty-wieza-inwestycja-z-historia-w-tle,67059.html https://pliki.propertynews.pl/i/05/15/42/051542_r0_300.jpg Fri, 14 Sep 2018 13:47:44 +0200 <![CDATA[Molo Park: morza szum, ptaków śpiew i nowoczesna architektura]]> https://www.propertyinwestycje.pl/molo-park-morza-szum-ptakow-spiew-i-nowoczesna-architektura,67058.html https://pliki.propertynews.pl/i/05/15/43/051543_r0_300.jpg Fri, 14 Sep 2018 13:46:43 +0200 <![CDATA[Nad jeziorem Dąbie powstanie apartamentowiec. Będzie częścią kompleksu Hot Spring Bay]]> https://www.propertyinwestycje.pl/nad-jeziorem-dabie-powstanie-apartamentowiec-bedzie-czescia-kompleksu-hot-spring-bay,67052.html https://pliki.propertynews.pl/i/05/15/35/051535_r0_300.jpg Fri, 14 Sep 2018 12:43:27 +0200 <![CDATA[Nautica Resort: wypoczynek i rekreacja]]> https://www.propertyinwestycje.pl/nautica-resort-wypoczynek-i-rekreacja,67051.html https://pliki.propertynews.pl/i/05/15/36/051536_r0_300.jpg Fri, 14 Sep 2018 12:41:13 +0200 <![CDATA[Portico Marina nad Jeziorem Zegrzyńskim: realizacja idei drugiego domu]]> https://www.propertyinwestycje.pl/portico-marina-nad-jeziorem-zegrzynskim-realizacja-idei-drugiego-domu,66952.html https://pliki.propertynews.pl/i/05/14/58/051458_r0_300.jpg Wed, 12 Sep 2018 14:24:55 +0200