informacje z tematu: wrocław | propertynews.pl https://www.propertyinwestycje.pl/ Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości pl dominik.szmidt@wnp.pl (Dominik Szmidt) <![CDATA[Dobre zyski z najmu w Warszawie i Wrocławiu]]> https://www.propertyinwestycje.pl/dobre-zyski-z-najmu-w-warszawie-i-wroclawiu,70918.html https://pliki.propertynews.pl/i/05/45/16/054516_r0_300.jpg Mon, 18 Feb 2019 11:32:00 +0200 <![CDATA[Resi4Rent wzmacnia zespół. Sławomir Imianowski nowym CEO]]> https://www.propertyinwestycje.pl/resi4rent-wzmacnia-zespol-slawomir-imianowski-nowym-ceo,70704.html https://pliki.propertynews.pl/i/05/51/22/055122_r0_300.jpg Thu, 07 Feb 2019 10:31:41 +0200 <![CDATA[Nie zauważamy istotnych zmian na rynku inwestycyjnym]]> https://www.propertyinwestycje.pl/nie-zauwazamy-istotnych-zmian-na-rynku-inwestycyjnym,70683.html https://pliki.propertynews.pl/i/05/51/08/055108_r0_300.jpg Wed, 06 Feb 2019 14:21:00 +0200 <![CDATA[Minimaxy pną się w górę. Postęp prac w budowie inwestycji]]> https://www.propertyinwestycje.pl/minimaxy-pna-sie-w-gore-postep-prac-w-budowie-inwestycji,70496.html https://pliki.propertynews.pl/i/05/49/52/054952_r0_300.jpg Wed, 30 Jan 2019 14:09:12 +0200 <![CDATA[Branża IT znów docenia Wrocław. Duży najemca w biurowcu Nowy Targ]]> http://www.propertynews.pl/biura/branza-it-znow-docenia-wroclaw-duzy-najemca-w-biurowcu-nowy-targ,70422.html https://pliki.propertynews.pl/i/05/48/86/054886_r0_300.jpg Mon, 28 Jan 2019 12:03:00 +0200 <![CDATA[Nowa Papiernia pod lupą inwestorów]]> https://www.propertyinwestycje.pl/nowa-papiernia-pod-lupa-inwestorow,70199.html https://pliki.propertynews.pl/i/05/45/03/054503_r0_300.jpg Wed, 16 Jan 2019 12:33:32 +0200 <![CDATA[Mikromieszkania robią furorę na rynku inwestycyjnym]]> https://www.propertyinwestycje.pl/mikromieszkania-robia-furore-na-rynku-inwestycyjnym,69096.html https://pliki.propertynews.pl/i/05/38/48/053848_r0_300.jpg Wed, 28 Nov 2018 11:36:00 +0200 <![CDATA[Drugi etap projektu Miasto Marina czeka na właścicieli]]> https://www.propertyinwestycje.pl/drugi-etap-projektu-miasto-marina-czeka-na-wlascicieli,68858.html https://pliki.propertynews.pl/i/05/36/12/053612_r0_300.jpg Tue, 20 Nov 2018 15:16:00 +0200 <![CDATA[Minimaxy: pierwsze mikroapartamenty we Wrocławiu od Dzisiejszy Dom]]> https://www.propertyinwestycje.pl/minimaxy-pierwsze-mikroapartamenty-we-wroclawiu-od-dzisiejszy-dom,68193.html https://pliki.propertynews.pl/i/05/29/54/052954_r0_300.jpg Wed, 24 Oct 2018 11:22:00 +0200 <![CDATA[Światowy gigant otwiera centrum usług we Wrocławiu]]> http://www.propertynews.pl/biura/swiatowy-gigant-otwiera-centrum-uslug-we-wroclawiu,66918.html https://pliki.propertynews.pl/i/04/63/66/046366_r0_300.jpg Tue, 11 Sep 2018 15:30:00 +0200 <![CDATA[Lake Hill Resort & Spa: dla amatorów wypoczynku]]> https://www.propertyinwestycje.pl/lake-hill-resort-spa-dla-amatorow-wypoczynku,66917.html https://pliki.propertynews.pl/i/05/14/18/051418_r0_300.jpg Tue, 11 Sep 2018 15:04:20 +0200 <![CDATA[Infinity Zieleniec Ski & Spa: odpoczynek w górach]]> https://www.propertyinwestycje.pl/infinity-zieleniec-ski-spa-odpoczynek-w-gorach,66915.html https://pliki.propertynews.pl/i/05/14/17/051417_r0_300.jpg Tue, 11 Sep 2018 14:59:26 +0200 <![CDATA[Apartamentowiec Relax: spokój, cisza, widoki]]> https://www.propertyinwestycje.pl/apartamentowiec-relax-spokoj-cisza-widoki,66914.html https://pliki.propertynews.pl/i/05/14/16/051416_r0_300.jpg Tue, 11 Sep 2018 14:52:50 +0200 <![CDATA[Projekt Szklarska: z widokiem na szczyty gór]]> https://www.propertyinwestycje.pl/projekt-szklarska-z-widokiem-na-szczyty-gor,66859.html https://pliki.propertynews.pl/i/05/13/71/051371_r0_300.jpg Mon, 10 Sep 2018 14:50:24 +0200 <![CDATA[Polanica Residence: uzdrowisko na czasie]]> https://www.propertyinwestycje.pl/polanica-residence-uzdrowisko-na-czasie,66858.html https://pliki.propertynews.pl/i/05/13/70/051370_r0_300.jpg Mon, 10 Sep 2018 14:44:56 +0200 <![CDATA[Wrocławianie inwestują w mieszkania na wynajem. Kupują za gotówkę]]> https://www.propertyinwestycje.pl/wroclawianie-inwestuja-w-mieszkania-na-wynajem-kupuja-za-gotowke,66600.html https://pliki.propertynews.pl/i/05/11/86/051186_r0_300.jpg Thu, 30 Aug 2018 12:31:25 +0200