informacje z tematu: serwis mieszkania i domy | propertynews.pl https://www.propertyinwestycje.pl/ Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości pl dominik.szmidt@wnp.pl (Dominik Szmidt) <![CDATA[Shellter: wakacyjny apartament na wynajem w atrakcyjnej lokalizacji]]> https://www.propertyinwestycje.pl/shellter-wakacyjny-apartament-na-wynajem-w-atrakcyjnej-lokalizacji,71054.html https://pliki.propertynews.pl/i/05/54/89/055489_r0_300.jpg Wed, 20 Feb 2019 13:49:56 +0200 <![CDATA[Nexo: kameralny apartament na klifie na własność lub wynajem]]> https://www.propertyinwestycje.pl/nexo-kameralny-apartament-na-klifie-na-wlasnosc-lub-wynajem,70828.html https://pliki.propertynews.pl/i/05/52/49/055249_r0_300.jpg Wed, 13 Feb 2019 11:41:00 +0200 <![CDATA[Apartamenty Dolny Sopot: w klimacie popularnego kurortu]]> https://www.propertyinwestycje.pl/apartamenty-dolny-sopot-w-klimacie-popularnego-kurortu,70829.html https://pliki.propertynews.pl/i/05/52/50/055250_r0_300.jpg Tue, 12 Feb 2019 12:42:22 +0200 <![CDATA[Fundusz Mieszkań na Wynajem po raz drugi wybiera Gdańsk. Nowa inwestycja już w styczniu]]> https://www.propertyinwestycje.pl/fundusz-mieszkan-na-wynajem-po-raz-drugi-wybiera-gdansk-nowa-inwestycja-juz-w-styczniu,70164.html https://pliki.propertynews.pl/i/05/46/96/054696_r0_300.jpg Tue, 15 Jan 2019 12:47:10 +0200 <![CDATA[Dwie Motławy: apartamenty z dobrym widokiem]]> https://www.propertyinwestycje.pl/dwie-motlawy-apartamenty-z-dobrym-widokiem,69439.html https://pliki.propertynews.pl/i/05/41/49/054149_r0_300.jpg Tue, 11 Dec 2018 11:23:35 +0200 <![CDATA[Mikropartamenty Warszawska 96: inwestycja z perspektywą]]> https://www.propertyinwestycje.pl/mikropartamenty-warszawska-96-inwestycja-z-perspektywa,68813.html https://pliki.propertynews.pl/i/05/35/34/053534_r0_300.jpg Mon, 19 Nov 2018 13:53:07 +0200 <![CDATA[Vilda Park w Poznaniu na celowniku inwestorów]]> https://www.propertyinwestycje.pl/vilda-park-w-poznaniu-na-celowniku-inwestorow,68539.html https://pliki.propertynews.pl/i/05/32/73/053273_r0_300.jpg Wed, 07 Nov 2018 12:54:00 +0200 <![CDATA[Minimaxy: pierwsze mikroapartamenty we Wrocławiu od Dzisiejszy Dom]]> https://www.propertyinwestycje.pl/minimaxy-pierwsze-mikroapartamenty-we-wroclawiu-od-dzisiejszy-dom,68193.html https://pliki.propertynews.pl/i/05/29/54/052954_r0_300.jpg Wed, 24 Oct 2018 11:22:00 +0200 <![CDATA[Apartamenty Wierchy: z poszanowaniem tradycji]]> https://www.propertyinwestycje.pl/apartamenty-wierchy-z-poszanowaniem-tradycji,67338.html https://pliki.propertynews.pl/i/05/23/10/052310_r0_300.jpg Tue, 25 Sep 2018 11:30:48 +0200 <![CDATA[Słoneczna Rezydencja: z widokiem na Tatry]]> https://www.propertyinwestycje.pl/sloneczna-rezydencja-z-widokiem-na-tatry,67335.html https://pliki.propertynews.pl/i/05/22/84/052284_r0_300.jpg Tue, 25 Sep 2018 11:05:00 +0200 <![CDATA[Marina Iława: w pięknym otoczeniu]]> https://www.propertyinwestycje.pl/marina-ilawa-w-pieknym-otoczeniu,67056.html https://pliki.propertynews.pl/i/05/15/41/051541_r0_300.jpg Fri, 14 Sep 2018 13:37:51 +0200 <![CDATA[Nautica Resort: wypoczynek i rekreacja]]> https://www.propertyinwestycje.pl/nautica-resort-wypoczynek-i-rekreacja,67051.html https://pliki.propertynews.pl/i/05/15/36/051536_r0_300.jpg Fri, 14 Sep 2018 12:41:13 +0200 <![CDATA[Atal Baltica Towers: wyrafinowane detale]]> https://www.propertyinwestycje.pl/atal-baltica-towers-wyrafinowane-detale,66995.html https://pliki.propertynews.pl/i/05/15/02/051502_r0_300.jpg Thu, 13 Sep 2018 13:43:16 +0200 <![CDATA[Rezydencja Wintera: zamieszkać w Śródmieściu]]> https://www.propertyinwestycje.pl/rezydencja-wintera-zamieszkac-w-srodmiesciu,66909.html https://pliki.propertynews.pl/i/05/14/12/051412_r0_300.jpg Tue, 11 Sep 2018 14:28:41 +0200 <![CDATA[Rezydencja Ustronie Morskie: blisko plaży]]> https://www.propertyinwestycje.pl/rezydencja-ustronie-morskie-blisko-plazy,66908.html https://pliki.propertynews.pl/i/05/14/11/051411_r0_300.jpg Tue, 11 Sep 2018 14:15:00 +0200 <![CDATA[Nowe Kolibki: w otoczeniu lasu]]> https://www.propertyinwestycje.pl/nowe-kolibki-w-otoczeniu-lasu,66906.html https://pliki.propertynews.pl/i/05/14/09/051409_r0_300.jpg Tue, 11 Sep 2018 14:07:38 +0200 <![CDATA[Gdańskie Tarasy: inwestycja z widokiem]]> https://www.propertyinwestycje.pl/gdanskie-tarasy-inwestycja-z-widokiem,66900.html https://pliki.propertynews.pl/i/05/14/04/051404_r0_300.jpg Tue, 11 Sep 2018 13:05:57 +0200 <![CDATA[Apartamenty Sobieszewo: zarabiaj i wypoczywaj]]> https://www.propertyinwestycje.pl/apartamenty-sobieszewo-zarabiaj-i-wypoczywaj,66897.html https://pliki.propertynews.pl/i/05/14/01/051401_r0_300.jpg Tue, 11 Sep 2018 12:48:46 +0200 <![CDATA[Projekt Szklarska: z widokiem na szczyty gór]]> https://www.propertyinwestycje.pl/projekt-szklarska-z-widokiem-na-szczyty-gor,66859.html https://pliki.propertynews.pl/i/05/13/71/051371_r0_300.jpg Mon, 10 Sep 2018 14:50:24 +0200 <![CDATA[Polanica Residence: uzdrowisko na czasie]]> https://www.propertyinwestycje.pl/polanica-residence-uzdrowisko-na-czasie,66858.html https://pliki.propertynews.pl/i/05/13/70/051370_r0_300.jpg Mon, 10 Sep 2018 14:44:56 +0200