informacje z tematu: poznań | propertynews.pl https://www.propertyinwestycje.pl/ Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości pl dominik.szmidt@wnp.pl (Dominik Szmidt) <![CDATA[Willa Racławicka w Poznaniu: projekt z myślą o inwestorach gotowy do odbioru]]> https://www.propertyinwestycje.pl/willa-raclawicka-w-poznaniu-projekt-z-mysla-o-inwestorach-gotowy-do-odbioru,75467.html https://pliki.propertynews.pl/i/05/98/54/059854_r0_300.jpg Mon, 12 Aug 2019 11:21:26 +0200 <![CDATA[Jak zarobić więcej na mieszkaniu? Zamień duży metraż w dwie kawalerki]]> https://www.propertyinwestycje.pl/jak-zarobic-wiecej-na-mieszkaniu-zamien-duzy-metraz-w-dwie-kawalerki,73848.html https://pliki.propertynews.pl/i/05/83/99/058399_r0_300.jpg Mon, 10 Jun 2019 11:05:00 +0200 <![CDATA[Murapol Malta: projekt w doskonałej lokalizacji]]> https://www.propertyinwestycje.pl/murapol-malta-projekt-w-doskonalej-lokalizacji,73428.html https://pliki.propertynews.pl/i/05/80/48/058048_r0_300.jpg Fri, 24 May 2019 14:56:49 +0200 <![CDATA[Enklawa Winogrady w Poznaniu na celowniku inwestorów]]> https://www.propertyinwestycje.pl/enklawa-winogrady-w-poznaniu-na-celowniku-inwestorow,72816.html https://pliki.propertynews.pl/i/05/72/74/057274_r0_300.jpg Sun, 28 Apr 2019 22:14:35 +0200 <![CDATA[Pierwsza łopata wkopana. Ruszyła budowa V etapu Nowych Ogrodów]]> https://www.propertyinwestycje.pl/pierwsza-lopata-wkopana-ruszyla-budowa-v-etapu-nowych-ogrodow,72019.html https://pliki.propertynews.pl/i/05/64/26/056426_r0_300.jpg Wed, 27 Mar 2019 11:13:22 +0200 <![CDATA[W Białymstoku i Poznaniu na wynajmie zarobimy najmniej]]> https://www.propertyinwestycje.pl/w-bialymstoku-i-poznaniu-na-wynajmie-zarobimy-najmniej,70917.html https://pliki.propertynews.pl/i/02/57/93/025793_r0_300.jpg Thu, 14 Feb 2019 14:22:16 +0200 <![CDATA[Osiedle Grunwald pod Poznaniem kusi inwestorów]]> https://www.propertyinwestycje.pl/osiedle-grunwald-pod-poznaniem-kusi-inwestorow,70784.html https://pliki.propertynews.pl/i/05/51/99/055199_r0_300.jpg Mon, 11 Feb 2019 10:53:31 +0200 <![CDATA[Apartamenty przy ul. Woźnej i Mokrej – nowe perełki na turystycznej mapie Poznania]]> https://www.propertyinwestycje.pl/apartamenty-przy-ul-woznej-i-mokrej-nowe-perelki-na-turystycznej-mapie-poznania,70299.html https://pliki.propertynews.pl/i/05/47/68/054768_r0_300.jpg Tue, 22 Jan 2019 09:51:22 +0200 <![CDATA[Poznański Red Park pod lupą inwestorów]]> https://www.propertyinwestycje.pl/poznanski-red-park-pod-lupa-inwestorow,69880.html https://pliki.propertynews.pl/i/05/45/03/054503_r0_300.jpg Thu, 03 Jan 2019 10:45:00 +0200 <![CDATA[Poznań: wysokie ceny mieszkań, niższe zyski z wynajmu]]> https://www.propertyinwestycje.pl/poznan-wysokie-ceny-mieszkan-nizsze-zyski-z-wynajmu,69298.html https://pliki.propertynews.pl/i/05/40/55/054055_r0_300.jpg Wed, 05 Dec 2018 13:00:28 +0200 <![CDATA[Nowe Winogrady: lokale usługowe do kupna lub na wynajem]]> https://www.propertyinwestycje.pl/nowe-winogrady-lokale-uslugowe-do-kupna-lub-na-wynajem,68594.html https://pliki.propertynews.pl/i/05/33/05/053305_r0_300.jpg Fri, 09 Nov 2018 10:08:00 +0200 <![CDATA[Vilda Park w Poznaniu na celowniku inwestorów]]> https://www.propertyinwestycje.pl/vilda-park-w-poznaniu-na-celowniku-inwestorow,68539.html https://pliki.propertynews.pl/i/05/32/73/053273_r0_300.jpg Wed, 07 Nov 2018 12:54:00 +0200